Blog'as
2017
10
15

ŠaulėGYM treniruočių diena 2017

„ŠaulėGYM treniruočių dienoje“ alytiškės braukė prakaitą ir dešimtimis skaičiavo numestus kilogramus.

Sporto ir sveikatingumo klubas „ŠaulėGYM“ tęsia tradiciją ir kasmet, minint gimtadienį, alytiškiams dovanoja judrią ir linksmą šventę. Praėjusį šeštadienį Jaunimo centre vykusiame renginyje paminėtas jau 17-tasis klubo gimtadienis. Čia gausiam būriui alytiškių treniruotes vedė aukšto lygio prezenteriai iš Vilniaus bei buvo apdovanotos daugiausiai svorio per 3 mėnesius numetusios klubo narės.

Treniruočių dienoje – per 200 aktyvių dalyvių 17-tą kartą surengtoje „ŠaulėGYM treniruočių diena“ į Lauryno Onuškevičiaus ir Pauliaus Lipskio vedamas treniruotes šiemet susirinko per 200 aktyvių, aerobinę gimnastiką, šokius, sportavimą mylinčių bei savo sveikata ir kūno linijomis besirūpinančių mergaičių, moterų ir merginų.

Renginys prasidėjo ŠaulėGYM prezidentės pasveikinimo kalba, kurioje atsiskleidė klubo narėms užduotas klausimas: „Ką tau reiškia sportas?“ „Sportas gražina ir palaiko gerą formą. Sportas yra saviraiška ir savęs pažinimas, jaunatviškumo ir pozityvios energijos šaltinis, geriausiais laikas ir atsipalaidavimas. Sportavimas – tai bendramintės su kuriomis linksma“,- klubo narių mintis dėstė Gitana.

Jaukumui ir atmosferai sušildyti buvo pristatyta „ŠaulėGYM“ parodomoji programa, kurią paruošė trenerės Loreta Spitrytė, Rūta Karkauskaitė, Dovilė Petravičienė ir Gitana Vitkauskienė. Smagų pasirodymą pristatė Varėnos sporto ir sveikatingumo klubas „Saulingė“, vadovaujamos vadovės Ingos Bielevičienės ir Alytaus jaunimo centro ritminių šokių studija ,,Siurprizas“, vadovaujamos Inetos Klimavičiūtės-Šuopienės.

Pirmoje „Dance šou“ treniruotėje dalyvės, vedamos Pauliaus Lipskio, galėjo maksimaliai išsikrauti atlikdamos aerobinę dalį su šokių elementais, judant įvairių stilių muzikos ritmu. Po pertraukėlės – „Functional & Fat burner“ pamoka, skirta visapusiškam kūno stiprinimui, kurioje kardio pratimus keitė raumenų stiprinimo kompleksai. Laurynui vedant, dvi skirtingos jėgos ir ištvermės lavinimo metodikos skatino susidomėjimą ir motyvavo pabaigti treniruotę su užsidegimu!

Po energingo judėjimo ir dinaminio raumenų darbo dalyvės persikėlė ant kilimėlių. Trenerio Lauryno programos pabaigoje buvo atliekama „Press & Back“, kurioje didžiausias dėmesys buvo skiriama pilvo ir nugaros raumenų stiprinimui. Treneris akcentavo šių raumenų svarbą – jie yra atrama stuburui ir lemia jų gerą sveikatą.

Paskutinėje treniruotėje sportuojantys susitelkė į savo vidų, ieškodami ramybės ir vidinio džiaugsmo. Gitana Vitkauskienė, renginio organizatorė ir trenerė pravedė „Relaxtion & Meditation“ – tai atsipalaidavimo, kvėpavimo ir savitaigos sesija, skelbianti, kad laimės užteks visiems.

Nuolatinės klubo „ŠaulėGYM“ narės į Alytų atvykusius trenerius gyrė už išskirtinai įdomią programą: ne per daug sudėtingą choreografiją, judesių ir judėjimo brėžinio aiškumą, publikos valdymą, charizmą ir dėmesingumą.

Pirmą kartą renginyje apsilankiusios dalyvės pripažino, kad Treniruočių diena jas nustebino, mat nesitikėjusios tokio aukšto lygio, masinio aktyvaus judėjimo renginio.

Tuo tarpu „ŠaulėsGYM“ prezidentė Gitana Vitkauskienė po renginio džiaugėsi, kad kasmet pavyksta sėkmingai surengti tokią šventę, kurios metu Alytaus miesto bendruomenei suteikiama galimybė sudalyvauti vedančių Lietuvos trenerių pamokose.

Atsikračius antsvorio – pagerėjusi sveikata ir sugrįžusi jaunystė. Ne paslaptis, kad daugelis moterų sporto klubo duris praveria norėdamos ne tik gerai jaustis, būti sveikos, dažniausia priežastis – antsvoris. Tad klubo lankytojos iki „ŠaulėGYM“ treniruočių dienos belikus 3 mėnesiams buvo pakviestos varžytis metant svorį.

Konkurse „Lieknėk – laimėk!“ dalyvauti panoro 10 klubo narių. Prižiūrimos profesionalių sporto klubo trenerių, alytiškės sportavo pagal specialiai joms parekomenduotas sporto programas. Visos dalyvės stengėsi sveikai maitintis, ką ir kada valgyti patarimų klausdavo „ŠaulėGYM“ dirbančių trenerių.

Per šį gana trumpą laiką kiekviena iš jų sulieknėjo vidutiniškai po 6 kg, o daugiausiai, per 19 kg pavyko atsikratyti Rūtai Bielskienei, kuri ir tapo pirmosios vietos ir 3 mėnesinių klubo narysčių nugalėtoja. Rūta dėkojo trenerei Evelinai Sadauskaitei ir savo draugei Jolantai Pocienei, padėjusiai nueiti šį sveikatinimosi kelią kartu. Būtent J. Pocienė, suleiknėjusi per 12 kg ir tapo konkurso „Lieknėk – laimėk“ antrosios vietos ir 2 mėnesinių klubo narysčių nugalėtoja. Trečiąją vietą užėmė ir vieno mėnesio klubo narystę laimėjo 10 kg atsikračiusi Aušra Supranavičienė .

Daugelis moterų mažėjant svoriui pajuto energijos antplūdį, ne viena atsikratė anksčiau kamavusių sveikatos sutrikimų, o kai kurios pasijuto netgi keletą metų jaunesnės. Viena konkurso prizininkių, 14 metų mergaitė Sandra Zalieckaitė džiaugėsi atradusi „ŠaulėGYM“, nes pamėgo sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, išmoko sveikai maitintis ir dėkojo už puikų savo pasiekimą – nuo rugsėjo mėnesio ji sulieknėjo net 12 kg.

Kiekvienas dalyvis jautėsi svarbus. Šventėje tvyrojo draugiška, jauki ir šilta atmosfera. Kiekvienas buvo paragintas, išgirstas ir pastebėtas. Labiausiai išsiskyrusios iš minios gavo nominacijas ir klubo įsteigtas firmines dovanas. „ŠaulėGYM treniruočių diena 2017“ „Ištvermingiausia“ pripažinta – Aida Kirkliauskaitė, „Techniškiausia“- Taja Nastulevičiūtė, „Grakščiausia“– Kristina Virgaitienė, „Nuotaikingiausia“- Rasa Sakalauskienė, stilingiausia“– Lukrecija Kliučinskaitė.

Visiems programos dalyviams įteikti sertifikatai liudijantys, jog žavi savaitgalio popietė nebuvo praleista veltui – laikas tirpte sutirpo šokio, sporto ir tik gerų emocijų šventėje. Iš viso ŠaulėGYM renginio metu įteikę per 200 pažymėjimų, 24 padėkas ir 50 vnt. savo firminių prizų!

„Likau stipriai nustebintas dalyvių gausa, renginio organizavimo kokybe bei G.Vitkauskienės entuziazmu propaguoti sveikatingumą, negalvojant apie sugaištą laiką, atsisakant pelno. Labai patiko dalyvių laisvumas, nuoširdumas, puikūs fitneso įgūdžiai – mes kartu šį renginį pavertėme tikra švente,- renginio uždarymo metu kalbėjo treneriai Laurynas Onuškevičius ir Paulius Lipskis.

ŠaulėGYM informacija

Fotografija: Jūratė Tamulienė

Komentaras
0

Palikti komentarą