Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Blog'as
2017
10
09

CORAL CLUB naujienos: Sriubos, Visi-prim, Omega 3 vaikams

Sriubos Daily Delicious – neįtikėtinai pomidoriška ir nuostabiai grybiška!

Sriubos Daily Delicious – tai visaverčiai karšti pietūs, kurie paruošiami per porą minučių praktiškai bet kokiomis sąlygomis.

Sriubų pagrindą sudaro aukštos kokybės natūralūs ingredientai, išsaugoję kiek įmanoma daugiau naudingų medžiagų. Ir jokių abejotinų sudėtinių dalių!

Būna situacijų, kai pietums turite tik 15 minučių. Kol kolegos geria kavą su sausainiais, jūs galite pilnavertiškai papietauti ir tuo pačiu suspėti į susitikimą. Laiko prireiks tiek pat, tačiau jausitės daug energingiau!

Po treniruotės sporto salėje reikia suvalgyti ką nors lengvo ir maistingo, tačiau jūs esate per daug pavargę, kad gamintumėte?
Pasiruoškite puodelį grybų ar pomidorų sriubos – jame yra vertingų baltymų, reikalingų raumenims ir ląstelienos, sotumui pajausti.

Sekate, ką valgote, ir norite kontroliuoti svorį?
Daily Delicious grybų sriuba – malonus sotumas ir nedaug kalorijų!
1 porcija = tik 122 kcal ir tik 1,13 Eur

Jauskitės 100 % puikiai! Ir dar – tai skanu! Kaip baltymų šaltinis, ši sriuba suteikia sotumo, ir šis jausmas išsilaiko ilgai. Jūs negreitai užsinorėsite valgyti vėl, o tai ypač vertinga, jeigu nėra pakankamai laiko darbe arba turite tikslą sulieknėti.

Ši sriuba puikiai malšina alkį ir ilgam laikui suteikia energijos.

KAIP PASIGAMINTI?
Kad pasigamintumėte nuostabios sriubos, jums tereiks 200 ml verdančio vandens, 2 šaukštų sauso mišinio ir 2 minučių laiko, kad viską išmaišytumėte ir šiek tiek palauktumėte — štai skanioji naudingoji sriuba ir paruošta!

!Milteliai puikiai tinka įvairių produktų marinavimui, troškinių pagardinimui, įprastos sriubos gaminimui.

Greitai, skanu, patogu ir – svarbiausia – naudinga sveikatai!

KIEKIS: 15 porcijų

KAINA: 17 Eur

Coral VISI-PRIME – tai visas akių palaikymui reikalingų medžiagų kompleksas, kuris yra saugi ir efektyvi bet kokių su akimis susijusių problemų profilaktika.

SAVYBĖS

Padeda išsaugoti regėjimo aštrumą ir kokybę, nes turi naudingų medžiagų, kurios būtinos optimaliam akių darbui ir kurių labai trūksta kasdieniniame maiste.
Sumažina akių nuovargį esant padidintai apkrovai (tai skaitymas, darbas su kompiuteriu, TV žiūrėjimas ir pan.).
Padeda sulėtinti su amžiumi susijusį regėjimo blogėjimą ir įvairių akių ligų vystymąsi.

VARTOTI

Po 1 kapsulę per dieną valgio metu.

Pagrindiniai komponentai

Polinesočiosios riebalų rūgštys omega-3 (tarp jų ir pati naudingiausia akių tinklainei – dokozaheksaeninė rūgštis) stabdo „sausų akių“ sindromo ir uždegiminių procesų atsiradimą ir vystymąsi, teigiamai veikia regėjimą apskritai.

Liuteinas iš didžiųjų serenčių ir zeaksantinas iš paprikų – tai vienos iš svarbiausių medžiagų, naudojamų akių susirgimų profilaktikai. Šie karotinoidai yra stiprūs antioksidantai, saugo akis nuo ultravioletinių spindulių žalojančio poveikio, stabdo tinklainės degradaciją, atsirandančią dėl amžiaus arba išorinių faktorių.

Vitaminai В2, Е ir cinkas gerina regėjimo aštrumą, padeda akims adaptuotis prie ryškios šviesos, stabdo trumparegystės vystymąsi, su amžiumi susijusius akių tinklainės pakitimus.

Sudėtis

Žuvų taukai 500 mg (juose PNRR omega-3 300 mg, tarp jų DHR 250 mg ir EPR 30 mg), cinkas (gliukonatas) 10 mg, liuteinas 10 mg, vitaminas Е 18 mg, zeaksantinas 2 mg, vitaminas В2 (riboflavinas) 1,4 mg, pagalbinės medžiagos.

KIEKIS – 30 kapsulių

KAINA – 11 Eurų

Mokslininkai nustatė, kad per pastaruosius 100 metų (nuo 1900 iki 2000) civilizuotai gyvenančio žmogaus regėjimui tenkantis krūvis padidėjo maždaug 20 kartų. Mūsų protėviai daugiausiai žiūrėjo į tolį, stebėdami, kaip auga ir bręsta derlius, ganosi gyvuliai ir pan. Jie labai dažnai keisdavo žvilgsnio atstumą iki stebimo objekto, žiūrėdavo tai į tolį, tai į arti esančius daiktus, todėl jų akių raumenys nebūdavo ilgai vienoje pozicijoje ir nepersitempdavo taip, kaip šiuolaikinių žmonių.

Sugrąžink geram regėjimui svarbias naudingas medžiagas!

Naujos SKANIOS Coral Omega 3 ORANGES vaikučiams!

(apelsinų skonio želatininė kapsulė, kurią prakandus, išsilieja žuvų taukai. Abiejų dalių skoniai susimaišo, todėl žuvų tauko skonio beveik nelieka)

SAVYBĖS

Saugo širdį ir kraujagysles
Mažina alergijas ir uždegiminius procesus
Padeda sumažinti dirglumą ir padidintą aktyvumą
Būtinos normaliam protiniam vaiko vystymuisi, gerai dėmesio koncentracijai, atminčiai
Reikalingos smulkiosios motorikos lavinimui bei regėjimui
Padeda sustiprinti visą vaiko organizmą.

VARTOTI

Vaikams nuo trejų iki 7-rių metų po 1–2 kapsules per dieną, nuo 7-rių iki 11 metų po 2–3 kapsules per dieną po valgio.

PAGRINDINIAI KOMPONENTAI

Žuvų taukai (omega-3)

Polinesočiosios riebalų rūgštys omega-3, ypač DHR ir EPR, vartojant jas vaikams reikiamais kiekiais, stipriai lemia vaiko protinius sugebėjimus, atminties kokybę, gebėjimą priimti informaciją, judesių ir regėjimo koordinaciją.

Taip pat yra įrodyta, kad omega-3 rūgštys teigiamai veikia vaikų socialinį elgesį, jie tampa ramesni ir psichiškai stabilesni.

SUDĖTIS

Žuvų taukai 500 mg (juose PNRR omega-3 150 mg, tarp jų EPR 80 mg ir DHR 50 mg), natūralus apelsinų skoniklis, pagalbinės medžiagos.

KIEKIS – 30 kapsulių

KAINA – 11 Eurų

Komentaras
0

Palikti komentarą