Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Blog'as
2017
10
01

Donatos Grigienės lieknėjimo pasiekimas

Neštumo metu priaugau 22kg, o tai beveik pusė mano buvusio svorio.
Laukta ir išsvajota dukrytė po savo gimimo paliko man „dovanų“: 13 kilogramų. Todėl labai skubėjau grįžti į sporto salę. Dukrytę maitinu krūtimi, todėl pagal gydytojų rekomendacijas į sporto salę galėjau grįžti tik praėjus 2 mėn. po gimdymo.

Net neabejodama grįžau į ŠaulėGYM, kuriame sportavau ir prieš gimdymą. Čia dirba puikios trenerės, kurios yra savo srities specialistės.

Pradėjus sportuoti, pakeičiau mitybos įpročius, nes žinojau, kad vien tik sportavimu greitai riebaliukų sudeginti nepavyks.

Po dvieju mėnesių aerobikos treniruočių ir subalansuotos mitybos atsikračiau 8kg. Bet kūno formos vis dar netenkino. Norėjosi tvirtesnio kūno. Todėl pradėjau sportuoti pagal individualiai sudarytą programą treniruoklių salėje. Po kiekvienos treniruotės jaučiausi vis žvalesnė, o kūno linijos gražėjo ir ryškėjo dar sparčiau.

Nuostabus jausmas atsistoti ant svarstyklių ir vėl pamatyti 50kg.

Šiuo metu esu laiminga ir savimi pasitikinti mamytė. Dabar mano dukrytei 11mėn. ir aš vis dar maitinu krūtimi.

Dalinuosi savo pasiekimu, nes noriu padrąsinti moteris nesibaiminti nėštumo, žindymo ir įdiegtų stereotipų, teigiančių, kad gimdymas sugadina figūrą, atima sveikatą ir energiją.

Dėkoju ŠaulėGYM už galimybę sportuoti moteriškoje jaukioje aplinkoje ir būti kubo dalimi.

Komentaras
0

Palikti komentarą