Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Blog'as
2017
10
01

Gintarės lieknėjimo pasiekimas

Visuomet mėgau skaniai pavalgyti, tik ne visuomet maistas buvo toks sveikas ir naudingas koks turėtų būti. Su maisto pagundomis susidurdavau ir darbe, nes kasdien mane supa saldūs konditeriniai gaminiai, kurie bandydavo mano kantrybę. Nei pati nepastebėjau, kaip kilogramai ėmė sparčiai kilti į viršų ir drabužiai, kurie anksčiau buvo kaip tik, su laiku darėsi vis siauresni. Tuomet nusprendžiau… Gana toliau taip gyventi… Reikia kažko imtis…

Todėl apsilankiau sporto ir sveikatingumo klube ŠaulėGYM. Iki tol lankiausiai tikrai ne viename sporto klube, bet juose neradau ko ieškojau.

O čia jau nuo pirmųjų susitikimų su trenere Gitana pajaučiau, kad einu teisingu keliu. Pastovus dėmesys, motyvacija, neišsenkanti energija, gera nuotaika pasitikdavo įžengus pro duris. Supratau, kad tik didesnis aktyvumas mano papildomų kilogramų neištirpins, todėl paprašiau trenerės Gitanos pagalbos. Buvo sudarytas mano individualus mitybos planas (į savo racioną įtraukiau kiekvieną rytą įvaires košes – ko anksčiau nebūdavo; darbe vietoj skaniųjų „draugių“ bandelių valgiau vaisius; po darbų – mėsytė su daržovėmis, aišku, be mano numylėtųjų bulvių). Ir, žinoma, motyvaciją keliančios grupinės treniruotės (2-3 kartus per savaitę) su šauniomis trenerėmis ir to paties tikslo siekiančiomis moterimis.

Pakeitusi savo gyvenimo įpročius ir vykdant trenerių nurodymus, jau greitai pradėjau matyti pirmuosius rezultatus. Viso to pasekoje, nuo gruodžio mėnesio, per daugiau nei tris mėnesius man pavyko atsikratyti – 11 kg.

Aš ir vėl galiu mūvėti savo mėgstamiausius džinsus ar užsivilkti paltuką, į kurį nebetilpau!!!

Kol kas tai mano didžiausi rezultatai, atsikratant papildomų kilogramų. Ir man tai pavyko padaryti tik nuostabaus ŠaulėGYM kolektyvo dėka. Tikiuosi tokiu žingsniu žengsiu ir toliau. AČIŪ Jums, ŠaulėGYM.

Komentaras
0

Palikti komentarą