Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Blog'as
2017
10
01

Godos Semionovaitės lieknėjimo pasiekimas

Turbūt kiekviena susiduriame su akimirka, kai esame nepatenkintos savo kūnu ar savijauta, trūksta energijos, galbūt optimizmo. Tokia diena atėjo ir man. Supratau, kad laikas keistis, įnešti į gyvenimą daugiau energijos ir pasitikėjimo, daugiau meilės sau pačiai. O patirtis tiek sava, tiek iš kitų moterų rodo, kad gera savijauta priklauso nuo mitybos, vaizdo, kurį matome veidrodyje ir be abejonės nuolatinio judėjimo.

Kreipiausi pagalbos į klubą „ŠaulėGYM“. Gitana Vitkauskienė padėjo man sudaryti mitybos programą ir pradėjau lankyti aerobikos užsiėmimus bei treniruoklių salę. Sportas niekada nebuvo man svetimas, 50 km per dieną pėsčiomis ar įkopimas į Tatrų viršūnę – mano „varikliukas“, kurį buvau apleidusi. Gitana savo motyvacija įkvėpė mane kitaip pažiūrėti į dieną, jos aktyvumą ir maisto pasirinkimą.

Pirmosios dvi savaitės pareikalavo daug kantrybės ir ryžto, bet žinojau savo tikslą ir tvirtai laikiausi rėžimo. Subalansuota mityba ir judėjimas! Teigiamas požiūris į tai, ką darau.

Kilogramai pastebimai pradėjo mažėti ne iš karto. Po dviejų savaičių pamačiau pirmuosius rezultatus.

Atsisakyti užkandžiai ar greitas maistas tapo net nepatrauklūs, kuomet organizmas pajuto subalansuotos mitybos teikiamą naudą: didelis energijos kiekis ( kai ryte keltis į darbą nebėra sunku), nuolatos pakyli nuotaika ir be abejonės valgymo malonumas (pasirodo žuvis su troškintomis daržovėmis – delikatesas).

Per beveik 2 mėnesius sumažinau savo svorį 10 kg. Mano pagražėjusias formas pastebėjo visi, sulaukiau daug komplimentų ir tai buvo „arkliukas“ nenustoti to daryti.

Praėjo jau beveik metai ir aš vis dar jaučiuosi puikiai, svoris laikosi stabilus. Esu savimi patenkinta, graži moteris.

Svarbiausia jaustis laimingai savo kūne, savo gyvenimo ritme. Ir visa tai mes, moterys, sukuriame pačios.

Labai ačiū klubui „ŠaulėGYM“ už pagalbą puikios savijautos link.

Komentaras
0

Palikti komentarą