Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Darbo laikas: I-V: 08:00 - 21:00
Telefonas: +370 676 41109
Blog'as
2017
10
01

Rugilės Šimonelytės lieknėjimo pasiekimas

Sportuoti pradėjau dar prieš nėštumą. Daugiau laiko skirdavau bėgiojimui, kūno raumenų tempimui, nes norėjau palaikyti gerą formą ir savijautą.

Pastojusi svėriau 48-49 kg ir buvau ganėtinai liekna, tačiau per pirmus neštumo mėnesius pastebėjau staigiai besikeičiančias kūno formas. Sportuoti nustojau nuo pat nėštumo pradžios, todėl per pirmuosius tris mėnesius priaugau 10 kg. Na, o vėliau svoris augo gana greitai. Taigi, 9-tą neštumo mėnesį jau buvau priaugusi 30 kg.

Praėjus 3 mėnesiams po gimdymo, nusprendžiau ir vėl kibti i sportus, tuo metu buvo likę 10 kg. Jaučiausi blogai tiek fiziškai, tiek emociškai, buvau nepatenkinta pakitusiomis kūno formomis – tai ir pastūmėjo vėl sportuoti. Pradėjau bėgioti, nes norėjau kuo greičiau sudeginti riebalus. Bėgiojimas iki šiol yra neatsiejama mano sporto dalis.

Vėliau, sutvirtėjus, atėjau į ŠaulėGYM. Pasirinkau šį klubą, nes čia lankosi tik moterys. Užsilikau ilgam , nes jaučiau, kad gaunu profesionalius patarimus ir motyvaciją, ir kad tai padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Sportavau pagal specialiai man sudarytą programą.

Mitybos stipriai nekoregavau, tik, žinoma, visada stengiausi valgyti kuo daugiau vaisių bei daržovių, nes ir iš daržovių galima pagaminti daug sveikų ir, svarbiausia, skanių patiekalų. Taip pat, vienu iš svarbiausių dalykų laikau vandens gėrimą: jį vartoju visur bei visada. Niekada nealinau savęs badavimais, dietomis, nes visa tai laikina, o subalansuota mityba ir sportas padeda pasiekti tikrai puikių rezultatų!

Didžiausia motyvacija nesustoti – besikeičiančios kūno formos, kai įdėtas darbas tampa matomas. Niekada nebus sunku, tik reikia į sportą žiūrėti kaip į puikų laiko praleidimą, atsipalaidavimą, malonumą ir laiką sau!

Be galo džiaugiuosi pasiektais rezultatais: nepageidaujami kilogramai ištirpę, raumenys sutvirtėję bei išryškėję, jaučiuosi laiminga. Šią formą pasiekiau per 10 mėnesių.

Didelis Ačiū mano trenerei Evelinai Sadauskaitei, kuri puikiai suprato mano norus – jos individualiai man paruošta programa veikia efektyviai! Ji visada pataria, padeda ir motyvuoja judėti tik pirmyn ir nuolat kartoja: „Tai Dar Ne Pabaiga!”.

Neturint patirties kaip reikia sportuoti treniruoklių salėje, tikrai yra sunku, nes nežinai nei ką daryti, nei nuo ko pradėti, o ŠaulėGYM tave visada pasitinka su šypsena ir dėmesingumu. Ačiū visoms trenerėms už pagalbą ir patarimus!

Linkiu visoms merginoms ir moterims patikėti, kad sportavimas gali būti malonus, kad jis gali tapti neatsiejama gyvenimo dalimi, tuomet ne tik kūnas, bet ir sveikata, ir savijauta bus puiki!

Komentaras
0

Palikti komentarą